Rekruter

Rekruter

1651 widoki Den Haag - Roosendaal Fulltime

Opis

Czy jesteś gotowy na pracę, w której naprawdę będziesz robić różnicę? Czy dostrzegasz wyzwanie w znajdowaniu idealnych kandydatów i chcesz mieć wpływ na organizację, która daje Ci na to przestrzeń? W stale zmieniającym się rynku pracy szukamy entuzjastycznego rekrutera, który podejmie wyzwanie znalezienia najlepszych kandydatów dla naszych klientów z różnych branż. Jako Rekruter jesteś czynnikiem łączącym, który zapewnia, że nasi klienci znajdują najlepszych pracowników, a kandydaci trafiają na odpowiednie miejsca.

Czy jesteś rekruterem, który wzmocni nasz zespół? Chcesz być częścią rosnącej organizacji? Oferujemy Ci doskonałą okazję, aby zrobić znaczący krok w swojej karierze! To Twoja szansa, aby zaprezentować swoje umiejętności i zrobić różnicę dla naszych klientów i kandydatów.

Oferujemy

W House of Work wierzymy w inwestowanie w naszych pracowników. Jako nasz kolega możesz liczyć na:

  • Różne możliwości rozwoju osobistego.
  • Oczywiście odpowiednie wynagrodzenie za Twoją rolę.
  • Dbamy o Twoje zdrowie, dlatego mamy własny program witalności i świeże owoce w biurze co tydzień.
  • Smaczny, świeży lunch w biurze każdego wtorku.
  • Przyjemne spotkania integracyjne w piątki każdego miesiąca.
  • Coroczne wyjazdy integracyjne i inne ciekawe wydarzenia firmowe.
  • Ponad 80 przyjaznych kolegów rozproszonych po różnych biurach krajowych i zagranicznych.

W House of Work nie jesteś tylko pracownikiem, ale cenionym kolegą w naszej firmie. Dbamy o to, aby praca u nas była nie tylko satysfakcjonująca, ale także przyjemna i miła!

Obowiązki

W tej roli codziennie będziesz pracować z ludźmi. Nasza grupa firm nieustannie poszukuje pracowników migracyjnych dla naszych klientów. Wiesz dokładnie, gdzie znaleźć najlepsze talenty i jak zainteresować ich ofertami, które przedstawiamy.

W tej roli nie jesteś tylko rekruterem; jesteś osobą pełną pasji, która nieustannie szuka mądrych rozwiązań i ulepszeń naszych procesów. Myśl o:

  • Utrzymywaniu naszych baz danych i systemu P4F w aktualności.
  • Aktywnym podejściu do kandydatów i prowadzeniu ich przez proces aplikacyjny.
  • Współpracy z kolegami w celu osiągnięcia najlepszego dopasowania dla naszych klientów.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Entuzjastycznego, chętnego do nauki pracownika z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi i prawem jazdy, który szuka pracy na pełny etat (40 godzin tygodniowo). Znajomość języka rumuńskiego i angielskiego, nastawienie na wyniki, wyraźne opinie oraz dążenie do najlepszych rezultatów zarówno w pracy zespołowej, jak i indywidualnej. Co ważniejsze, szukasz miejsca, gdzie możesz się rozwijać i czerpać radość z pracy. Twoje miejsce pracy będzie w naszych biurach w Hadze i Roosendaal.

Zainteresowany? Gotowy na następny krok w swojej karierze? Wyślij e-mail ze swoim CV w języku niderlandzkim lub angielskim do Frans van der Lugt na adres frans@houseofwork.nl lub skontaktuj się z Luiza Dobrin pod numerem 070 - 3063663 w razie pytań. Czekamy na Twoją aplikację!

O House of Work
House of Work powstało dzięki bliskiej współpracy agencji pracy EG Personeel, Westflex, FlexWorx!, ICE Agency, Fix Personeelsdiensten oraz centrum reintegracji RC Westland. Te 6 firm nazywamy naszymi „etykietami”, a razem tworzą one House of Work. Naszym ostatecznym celem jest skuteczne łączenie ludzi. Osiągamy to, oferując kompleksowy pakiet międzynarodowych i wysokiej jakości rozwiązań z zakresu pracy i HR. Mocno wierzymy w indywidualne podejście i tworzenie środowiska pracy, w którym możesz się rozwijać i kwitnąć, abyśmy wspólnie mogli zrobić różnicę. Z uwagą, uczciwością i przejrzystością w procesie pośrednictwa pracy. Ważne wartości, które są mocno zakorzenione w naszym DNA. Łączymy ludzi!

Godziny Fulltime
Miasto Den Haag - Roosendaal
Rekruter

Złóż wniosek teraz!

Pola oznaczone ! są wymagane.

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Dane kontaktowe
Języki
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja
pension
fiscal-country
plan4flex-status
general_practitioner