Angajatul serii Gerbera

Înregistrare

16332 views Zuid-Holland Fulltime

Descriere

Căutăm constant oameni care doresc să ne consolideze organizația. Persoane care doresc să lucreze individual sau în echipă, pentru a-și desfășura munca în cel mai bun mod posibil. Pentru o companie modernă de sere, căutăm lucrători de producție pentru a lucra într-un mediu de lucru frumos, înfloritor și colorat cu Gerbera (disponibile diverse tipuri de poziții).

Se oferă

  • Salariu conform pieței de muncă
  • Plăți săptămânale ale salariului dvs
  • Posibilități de cazare și transport (la și de la locul de muncă)
  • Îndrumare de către un antrenor de locuri de muncă

Responsabilitati

  • Recoltarea gerberelor
  • Verificarea calității florilor
  • Ambalarea comenzilor și pregătirea lor pentru expediere

Ce așteptăm de la tine?

  • Ai vrea să lucrezi în horticultură
  • Atitudine flexibilă și motivație bună
  • Iubești florile și plantele
  • Experienta in horticultura reprezinta un avantaj
  • Vorbitul în limba engleză
  • Vorbitul în limba olandeză este un avantaj
  • Permisul de conducere este un plus
  • Poți merge cu Bicicleta

Aplicați

Ești candidatul perfect pentru a lucra ca angajat gerbera de seră? Atunci aplică direct făcând clic pe butonul de aplicare de pe această pagină sau trimite aplicația la recruitment@westflex.nl.

Pentru întrebări puteți contacta pe cineva de la biroul nostru de recrutare prin: 070 306 3663.

Ore Fulltime
Orasul Zuid-Holland

Aplica acum!

Câmpurile de mai jos marcate cu un ! sunt obligatorii.

Informații personale
Informații despre adresă
Informații de contact
Limbi
Informații CV

CV-ul d-voastra (Limita incarcarii: 2Mb)

Răsfoiți
Motivație
pension
fiscal-country
plan4flex-status
general_practitioner