Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 507 [vacancyId:protected] => 165 [localeId:protected] => 1 [vacancyCode:protected] => WF23006 [title:protected] => Medewerker Kasreiniging [address:protected] => [zipcode:protected] => [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Zuid-Holland [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => [country:protected] => [functionId:protected] => [functionName:protected] => [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

Wij zijn continu op zoek naar mensen die onze organisatie willen versterken. Personen die alleen en/of in teamverband samen willen werken om het werk voor onze klanten zo goed mogelijk uit te voeren. Voor een bedrijf dat gespecialiseerd is in het reinigen van kassen (teeltwisseling, kasdekreiniging, installatie van teeltsystemen en kasrenovatie) zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers.

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Luiza Dobrin [contactEmail:protected] => recruitment@westflex.nl [contactPhone:protected] => 070 306 3663 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => Fulltime [salary:protected] => [salaryMinimum:protected] => 0.00 [salaryMaximum:protected] => 0.00 [salaryType:protected] => [worktime:protected] => [offers:protected] =>
  • Marktconform salaris
  • Wekelijkse betaling van je loon
  • Mogelijkheden tot huisvesting en vervoer van en naar je werk
  • Begeleiding door een Job Coach
[demands:protected] =>
  • Flexibele instelling en goede motivatie
  • Je hebt een goede fysieke conditie
  • Ervaring is een pre
  • Beheersing van Engelse of Nederlandse taal is een pre
  • Rijbewijs is een pre
  • Je kan fietsen
[description:protected] =>

[companyProfile:protected] =>

Ben jij de geschikte kandidaat voor Medewerker Kasreiniging? Schrijf je dan in door te klikken op de sollicitatiebutton op deze pagina of stuur je gegevens naar recruitment@westflex.nl.
Voor vragen kun je contact opnemen met een medewerker van ons recruitment kantoor via: 070 306 3663.

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => GreenhouseCleaning.jpg [vacancyHeroImage:protected] => GreenhouseCleaning.jpg [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 52.0207975 [lng:protected] => 4.4937836 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-03-28 20:56:00 [responsibilities:protected] =>
  • Teeltwisseling: Kassen leeghalen en voorbereiden op een nieuw teeltseizoen
  • Kasdekreiniging: Ruiten (glazen) in de binnenkant van de kassen schoonspuiten
  • Montage: Installeren van verschillende systemen in kassen
  • Renovatie

Angajat curățenie sere

Înregistrare

15943 views Zuid-Holland Fulltime

Descriere

Suntem mereu în căutare de oameni care să întărească organizația noastră. Persoane care să lucreze singure sau în echipă pentru a efectua lucrările cât mai bine pentru clienții noștri. Căutăm angajați entuziaști pentru o companie specializată în curățarea serelor (schimbarea culturilor, curățarea acoperișului serelor, instalarea sistemelor de cultivare și renovarea serelor).

Se oferă

  • Salariu conform pieței
  • Plăți săptămânale ale salariului dvs
  • Posibilități de cazare și transport (la și de la locul de muncă)
  • Îndrumare de către un job coach

Responsabilitati

  • Schimbarea culturilor: golirea serelor și pregătirea lor pentru un nou sezon de cultivare.
  • Curățarea acoperișului serelor: spălarea geamurilor în interiorul serelor.
  • Instalare: instalarea diferitelor sisteme în sere.
  • Renovarea serelor.

Ce așteptăm de la tine?

  • Atitudine flexibilă și motivație bună
  • Ai o bună condiție fizică
  • Experiența reprezintă un avantaj
  • Vorbești limba engleză sau olandeză
  • Permisul de conducere este un plus
  • Știi să mergi cu bicicleta

Aplicați

Ești candidatul potrivit pentru postul de Angajat curățenie sere? Atunci aplică direct făcând clic pe butonul de aplicare de pe această pagină sau trimite cererea la recruitment@westflex.nl.
Pentru întrebări puteți contacta pe cineva de la biroul nostru de recrutare prin: 070 306 3663.

Ore Fulltime
Orasul Zuid-Holland

Aplica acum!

Câmpurile de mai jos marcate cu un ! sunt obligatorii.

Informații personale
Informații despre adresă
Informații de contact
Limbi
Informații CV

CV-ul d-voastra (Limita incarcarii: 2Mb)

Răsfoiți
Motivație
pension
fiscal-country
plan4flex-status
general_practitioner