Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 60 [vacancyId:protected] => 23 [localeId:protected] => 1 [vacancyCode:protected] => WF22021 [title:protected] => Trailer- en vrachtwagenmonteur [address:protected] => [zipcode:protected] => [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Westland [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => 158 [country:protected] => [functionId:protected] => [functionName:protected] => [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

Wij zijn continu op zoek naar mensen die onze organisatie willen versterken. Personen die alleen en/of in teamverband samen willen werken om het werk voor onze klanten zo goed mogelijk uit te voeren. Voor een modern transport en monteur bedrijf zijn wij op zoek naar een trailer- en vrachtwagenmonteur.

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Sjaak Scheffers [contactEmail:protected] => sjaak@westflex.nl [contactPhone:protected] => 0174 519 549 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => Fulltime [salary:protected] => [salaryMinimum:protected] => 0.00 [salaryMaximum:protected] => 0.00 [salaryType:protected] => [worktime:protected] => [offers:protected] =>
  • Marktconform salaris
  • Wekelijkse betaling van je loon
  • Mogelijkheden tot huisvesting en vervoer van en naar je werk
  • Begeleiding door een Job Coach
[demands:protected] =>
  • Je wilt graag in de techniek werken
  • Flexibele instelling en goede motivatie
  • Ervaring in reparatie en onderhoud
  • Je beschikt over de nodige certificaten
  • Beheersing van Engelse of Nederlandse taal
  • Rijbewijs is een pre
  • Je kan fietsen
[description:protected] =>

[companyProfile:protected] =>

Ben jij de geschikte kandidaat voor Trailer- en vrachtwagenmonteur? Schrijf je dan in door te klikken op de sollicitatiebutton op deze pagina of stuur je gegevens naar recruitment@westflex.nl.

Voor vragen kun je contact opnemen met een medewerker van ons recruitment kantoor via: 070 306 3663.

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => Trailer vrachtwagenmonteur1.jpg [vacancyHeroImage:protected] => Trailer vrachtwagenmonteur1.jpg [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 51.9991757 [lng:protected] => 4.217457 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-03-28 18:55:17 [responsibilities:protected] =>
  • Repareren, onderhouden en reviseren van trailers en vrachtwagens
  • Storingen verhelpen
  • Schades repareren
  • Trailers nalopen voor APK keuringen

Mechanik przyczep i ciężarówek

38165 widoki Westland Fulltime

Opis

Nieustannie poszukujemy osób, które chcą wzmocnić naszą organizację. Osoby, które chcą pracować indywidualnie lub razem jako zespół, aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Do nowoczesnej firmy transportowo-mechanicznej poszukujemy mechanika przyczep i samochodów ciężarowych.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie rynkowe
  • Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia
  • Możliwości zakwaterowania i transportu (do i z pracy)
  • Pomoc Job Coacha

Obowiązki

  • Naprawa, konserwacja i remonty przyczep i ciężarówek
  • Naprawianie usterek w oświetleniu i EBS
  • Naprawa uszkodzeń
  • Sprawdzanie naczep pod kątem inspekcji APK

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Chcesz pracować w inżynierii/technice
  • Elastyczne nastawienie i dobra motywacja
  • Doświadczenie w naprawach i konserwacji
  • Posiadasz niezbędne certyfikaty
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Prawo jazdy będzie atutem
  • Umiejętność jazdy  na rowerze

Czy jesteś idealnym kandydatem do pracy jako Mechanik przyczep i ciężarówek? Następnie aplikuj bezpośrednio, klikając przycisk aplikacji na tej stronie lub wyślij swoją aplikację na adres recruitment@westflex.nl.

W przypadku pytań możesz skontaktować się z kimś z naszego biura rekrutacyjnego pod numerem: 070 306 3663.

Godziny Fulltime
Miasto Westland

Złóż wniosek teraz!

Pola oznaczone ! są wymagane.

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Dane kontaktowe
Języki
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja
pension
fiscal-country
plan4flex-status
general_practitioner