Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 507 [vacancyId:protected] => 165 [localeId:protected] => 1 [vacancyCode:protected] => WF23006 [title:protected] => Medewerker Kasreiniging [address:protected] => [zipcode:protected] => [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Zuid-Holland [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => [country:protected] => [functionId:protected] => [functionName:protected] => [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

Wij zijn continu op zoek naar mensen die onze organisatie willen versterken. Personen die alleen en/of in teamverband samen willen werken om het werk voor onze klanten zo goed mogelijk uit te voeren. Voor een bedrijf dat gespecialiseerd is in het reinigen van kassen (teeltwisseling, kasdekreiniging, installatie van teeltsystemen en kasrenovatie) zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers.

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Luiza Dobrin [contactEmail:protected] => recruitment@westflex.nl [contactPhone:protected] => 070 306 3663 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => Fulltime [salary:protected] => [salaryMinimum:protected] => 0.00 [salaryMaximum:protected] => 0.00 [salaryType:protected] => [worktime:protected] => [offers:protected] =>
  • Marktconform salaris
  • Wekelijkse betaling van je loon
  • Mogelijkheden tot huisvesting en vervoer van en naar je werk
  • Begeleiding door een Job Coach
[demands:protected] =>
  • Flexibele instelling en goede motivatie
  • Je hebt een goede fysieke conditie
  • Ervaring is een pre
  • Beheersing van Engelse of Nederlandse taal is een pre
  • Rijbewijs is een pre
  • Je kan fietsen
[description:protected] =>

[companyProfile:protected] =>

Ben jij de geschikte kandidaat voor Medewerker Kasreiniging? Schrijf je dan in door te klikken op de sollicitatiebutton op deze pagina of stuur je gegevens naar recruitment@westflex.nl.
Voor vragen kun je contact opnemen met een medewerker van ons recruitment kantoor via: 070 306 3663.

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => GreenhouseCleaning.jpg [vacancyHeroImage:protected] => GreenhouseCleaning.jpg [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 52.0207975 [lng:protected] => 4.4937836 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-03-28 12:21:01 [responsibilities:protected] =>
  • Teeltwisseling: Kassen leeghalen en voorbereiden op een nieuw teeltseizoen
  • Kasdekreiniging: Ruiten (glazen) in de binnenkant van de kassen schoonspuiten
  • Montage: Installeren van verschillende systemen in kassen
  • Renovatie

Pracownik czyszczenia szklarni

15933 widoki Zuid-Holland Fulltime

Opis

Jesteśmy ciągle w poszukiwaniu ludzi, którzy chcą wzmocnić naszą organizację. Osoby, które chcą pracować samodzielnie i/lub w zespole, aby wykonać pracę dla naszych klientów jak najlepiej. Dla firmy specjalizującej się w czyszczeniu szklarni (zmiana upraw, czyszczenie dachów, instalacja systemów uprawowych i renowacja szklarni) poszukujemy entuzjastycznych pracowników.

Oferujemy

  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia
  • Możliwości zakwaterowania i transportu (do i z pracy)
  • Pomoc Job Coacha

Obowiązki

  • Zmiana upraw: Opróżnianie szklarni i przygotowanie ich do nowego sezonu upraw
  • Czyszczenie dachów: Mycie szyb wewnątrz szklarni
  • Montaż: Instalacja różnych systemów w szklarniach
  • Renowacja

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Elastyczne podejście i dobra motywacja
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Doświadczenie jest mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego jest mile widziana
  • Prawo jazdy jest mile widziane Umiejętność jazdy na rowerze

Czy jesteś odpowiednim kandydatem na stanowisko Pracownika czyszczenia szklarni? Następnie aplikuj bezpośrednio, klikając przycisk aplikacji na tej stronie lub wyślij swoją aplikację na adres recruitment@westflex.nl.
W przypadku pytań możesz skontaktować się z kimś z naszego biura rekrutacyjnego pod numerem: 070 306 3663.

Godziny Fulltime
Miasto Zuid-Holland

Złóż wniosek teraz!

Pola oznaczone ! są wymagane.

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Dane kontaktowe
Języki
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja
pension
fiscal-country
plan4flex-status
general_practitioner