Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 413 [vacancyId:protected] => 140 [localeId:protected] => 1 [vacancyCode:protected] => WF23005 [title:protected] => Allround Kasmedewerker [address:protected] => [zipcode:protected] => [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Westland [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => [country:protected] => [functionId:protected] => [functionName:protected] => [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

Wij zijn continu op zoek naar mensen die onze organisatie willen versterken. Personen die alleen en/of in teamverband samen willen werken om het werk voor onze klanten zo goed mogelijk uit te voeren. Voor diverse, moderne kwekerijen in de glastuinbouw zijn wij op zoek naar medewerkers (verschillende soorten vacatures beschikbaar).

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Luiza Dobrin [contactEmail:protected] => recruitment@westflex.nl [contactPhone:protected] => 070 306 3663 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => Fulltime [salary:protected] => [salaryMinimum:protected] => 0.00 [salaryMaximum:protected] => 0.00 [salaryType:protected] => [worktime:protected] => [offers:protected] =>
  • Marktconform salaris
  • Wekelijkse betaling van je loon
  • Mogelijkheden tot huisvesting en vervoer van en naar je werk
  • Begeleiding door een Job Coach
[demands:protected] =>
  • Je wilt graag in de tuinbouw werken
  • Flexibele instelling en goede motivatie
  • Je hebt een goede fysieke conditie
  • Liefde voor bloemen en planten
  • Ervaring in de glastuinbouw is een pre
  • Beheersing van Engelse of Nederlandse taal is een pre
  • Rijbewijs is een pre
  • Je kan fietsen
[description:protected] =>

[companyProfile:protected] =>

Ben jij de geschikte kandidaat voor Allround Kasmedewerker? Schrijf je dan in door te klikken op de sollicitatiebutton op deze pagina of stuur je gegevens naar recruitment@westflex.nl.

Voor vragen kun je contact opnemen met een medewerker van ons recruitment kantoor via: 070 306 3663.

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => Allround-Greenhouse-Worker.jpg [vacancyHeroImage:protected] => Allround-Greenhouse-Worker.jpg [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 51.9991757 [lng:protected] => 4.217457 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-03-28 13:05:47 [responsibilities:protected] =>

We hebben verschillende vacatures beschikbaar:

  • Tomaten
  • Komkommers
  • Paprikas
  • Kassen reinigingen, slopen en installeren
  • Aardbeien
  • Bloemen (gebera's, lisianthus, rozen en chrysanten)
  • Planten

Pracownik Ogólnogospodarczy w Szklarni

24566 widoki Westland Fulltime

Opis

Nieustannie poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszej firmy i wykonywać pracę, która spełnia ich oczekiwania. Oferujemy pracę dla osób, które chcą pracować indywidualnie lub razem jako zespół, aby jak najlepiej wykonywać swoje zadania. Poszukujemy pracowników do różnych, nowoczesnych szklarni ogrodniczych (dostępne różne prace).

Oferujemy

  • Wynagrodzenie rynkowe
  • Cotygodniowe wypłaty Twojego wynagrodzenia na konto bankowe
  • Możliwości zakwaterowania oraz transportu (do i z pracy)
  • Opiekę koordynatora

Obowiązki

Mamy kilka dostępnych ofert pracy:

  • Pomidory
  • Ogórki
  • Papryka
  • Czyszczenie, rozbiórka i montaż szklarni
  • Truskawki
  • Kwiaty (gerbery, lizianthusy, róże i chryzantemy)
  • Rośliny

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Chęci do pracy w ogrodnictwie
  • Elastycznego nastawienia i wysokiej motywacji do pracy
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Doświadczenie w ogrodnictwie będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • Chęci do jazdy na rowerze

Czy jesteś idealnym kandydatem do pracy jako pracownik ogólnoszklarniowy? To świetnie! Aplikuj bezpośrednio, klikając przycisk aplikuj na tej stronie lub wyślij swoje zgłoszenie na adres: recruitment@westflex.nl.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z pracownikami z naszego biura rekrutacyjnego pod numerem: 070 306 3663

Godziny Fulltime
Miasto Westland

Złóż wniosek teraz!

Pola oznaczone ! są wymagane.

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Dane kontaktowe
Języki
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja
pension
fiscal-country
plan4flex-status
general_practitioner