Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 507 [vacancyId:protected] => 165 [localeId:protected] => 1 [vacancyCode:protected] => WF23006 [title:protected] => Medewerker Kasreiniging [address:protected] => [zipcode:protected] => [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Zuid-Holland [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => [country:protected] => [functionId:protected] => [functionName:protected] => [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

Wij zijn continu op zoek naar mensen die onze organisatie willen versterken. Personen die alleen en/of in teamverband samen willen werken om het werk voor onze klanten zo goed mogelijk uit te voeren. Voor een bedrijf dat gespecialiseerd is in het reinigen van kassen (teeltwisseling, kasdekreiniging, installatie van teeltsystemen en kasrenovatie) zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers.

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Luiza Dobrin [contactEmail:protected] => recruitment@westflex.nl [contactPhone:protected] => 070 306 3663 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => Fulltime [salary:protected] => [salaryMinimum:protected] => 0.00 [salaryMaximum:protected] => 0.00 [salaryType:protected] => [worktime:protected] => [offers:protected] =>
  • Marktconform salaris
  • Wekelijkse betaling van je loon
  • Mogelijkheden tot huisvesting en vervoer van en naar je werk
  • Begeleiding door een Job Coach
[demands:protected] =>
  • Flexibele instelling en goede motivatie
  • Je hebt een goede fysieke conditie
  • Ervaring is een pre
  • Beheersing van Engelse of Nederlandse taal is een pre
  • Rijbewijs is een pre
  • Je kan fietsen
[description:protected] =>

[companyProfile:protected] =>

Ben jij de geschikte kandidaat voor Medewerker Kasreiniging? Schrijf je dan in door te klikken op de sollicitatiebutton op deze pagina of stuur je gegevens naar recruitment@westflex.nl.
Voor vragen kun je contact opnemen met een medewerker van ons recruitment kantoor via: 070 306 3663.

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => GreenhouseCleaning.jpg [vacancyHeroImage:protected] => GreenhouseCleaning.jpg [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 52.0207975 [lng:protected] => 4.4937836 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-03-28 18:36:00 [responsibilities:protected] =>
  • Teeltwisseling: Kassen leeghalen en voorbereiden op een nieuw teeltseizoen
  • Kasdekreiniging: Ruiten (glazen) in de binnenkant van de kassen schoonspuiten
  • Montage: Installeren van verschillende systemen in kassen
  • Renovatie

Darbinieks stiklu tīrīšanai

Piesakies

15938 views Zuid-Holland Fulltime

Apraksts

Mēs pastāvīgi meklējam cilvēkus, kuri vēlas stiprināt mūsu organizāciju. Personas, kas vēlas strādāt gan paši, gan komandā, lai pēc iespējas labāk paveiktu darbu mūsu klientiem. Mēs meklējam entuziastiskus darbiniekus uzņēmumam, kas specializējas stiklu tīrīšanā siltumnīcās (kultūru maiņa, siltumnīcas jumta tīrīšana, stādījumu sistēmu uzstādīšana un siltumnīcas renovācija).

Piedāvājums

  • Konkurētspējīga alga
  • Iknedēļas algas izmaksa
  • Izmitināšana un transports uz darbu un no darba
  • Darba trenera uzraudzība

Pienākumi

  • Kultūru maiņa: Siltumnīcas iztukšošana un sagatavošana jaunai kultūras sezonai
  • Siltumnīcas jumta tīrīšana: Siltumnīcas iekšējo stiklu mazgāšana
  • Montāža: Dažādu sistēmu uzstādīšana siltumnīcās
  • Renovācija

Kas no jums tiek gaidīts?

  • Elastīgs skats un laba motivācija
  • Laba fiziskā sagatavotība
  • Angļu vai holandiešu valodas zināšanas ir priekšrocība
  • Vadītāja apliecība ir priekšrocība
  • Jūs varat braukt ar velosipēdu

Piesakies

Vai esi piemērots kandidāts darbiniekam stiklu tīrīšanai? Tad piesakieties, noklikšķinot uz pieteikuma pogas šajā lapā, vai sūtiet savu informāciju uz recruitment@westflex.nl.
Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu personāla atlases biroja darbinieku pa tālruni: 070 306 3663.

Stundas Fulltime
Stad Zuid-Holland

Piesakies tagad!

Zemāk norādītie lauki, kas apzīmēti ar * ir aizpildāmi obligāti.

Personīgā informācija
Dzīvesvietas informācija
Kontaktinformācija
Valodas
CV informācija

Jūsu CV (augšupielādes ierobežojums: 2Mb)

Pārlūkot
Motivācija
pension
fiscal-country
plan4flex-status
general_practitioner